Bardzo zależy nam, aby nasi klienci w dniu ślubu czuli się wyjątkowo. Dla wielu osób jest to najważniejszy dzień w życiu, dlatego rozumiemy, że wszystko musi być idealne. Poznaj kilka wskazówek, które mogą pomóc nam wyczarować dla Ciebie wymarzoną atmosferę.

Przed konsultacją zastanów się, co Ci się podoba. Pomyśl o dniu ślubu jak o spójnej, kompletnej całości. Marzysz o eleganckiej kolacji i klasycznej sukni, czy o królewskim balu?

Na konsultację z florystą zabierz ze sobą zdjęcie sukni, butów, biżuterii oraz wymarzonej fryzury i makijażu. Zapamiętaj, jaki odcień ma kreacja, jest śnieżnobiała, czy może ma ciepły odcień ecru. W przypadku dekoracji florystycznych, dostępne w mediach rysunki, zdjęcia oraz moodboardy mogą stać się dla nas cennym źródłem inspiracji. Jest to rodzaj podpowiedzi na drodze do stworzenia idealnej atmosfery uroczystości.

Dbałość o detale pozwoli nam nie tylko sprostać Twoim oczekiwaniom, ale też pomóc w doborze idealnie pasującego do sylwetki bukietu czy dobrze prezentującego się na sali koloru dekoracji.

TOP